Felaket Kurtarma

İş sürekliliğinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Felaket Kurtarma (Disaster Recovery) Çözümleri

İşinizin sürekliliğinin sağlanması için, veri güvenliğinizin sağlanması, doğru yedeklenmesi, her zaman erişilebilir olması ve korunması gerekiyor. Şirket içerisinde ve/veya veri merkezlerinde oluşabilecek elektrik kesintisi, yangın, deprem ve diğer etkenler göz önünde bulundurularak, Felaket Senaryolarının oluşturulması ve aktif edilmesi gerekliliktir.

Felaket Kurtarma (Olağanüstü Durum Kurtarma) çözümümüz ile, Fiziksel veya Sanal Ortamda bulunan verilerinizin sürekli kopyasını alarak, olası kesinti anında yedek noktanızdan aktif olmasını sağlıyoruz.

Fiyatlandırma

DR noktaları, pasif hizmet olarak, felaket senaryosu durumunda kullanılacak lokasyonlar olduğundan yüksek maliyetler yerine en düşük maliyetler ile doğru hizmete ulaşmak önemlidir.

Çözümümüzde yalnızca veri boyutunuza bağlı olarak barınma ücreti ödersiniz. DR (Olağanüstü Durum Kurtarma) Lokasyonuna ihtiyaç duyduğunuzda, aktif edilecek bulut servislerin çalıştığı süre kadar ek faturanız oluşur. Lokasyonunuzda problemi çözerek, geri döndüğünüzde bu maliyet ortadan kalkar.

Doğru senaryonun ve doğru fiyatlandırmanızın oluşturulabilmesi için bizimle, 0216 606 09 29 numaralı telefonumuzdan ya da info@idebil.com mail adresimizden irtibata geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

İlgili Yazılar

Biz sizi arayalım?

Sizi daha detaylı bilgilendirebiliriz.