BİZ KİMİZ?

İhtiyaçlara uygun çözümler üretmenin verdiği mutluluk ve 10 yılı aşkın sürenin kazandırdığı tecrübe ile, 2018 yılında bir araya geldik. Bugün, 3 markamız ile yüzlerce projeye özel alt yapı ve iş sürekliliği çözümleri sunuyoruz.

Neler Yaptık?

DNSBil

Bir çok şey yaptık fakat siz bizi en çok DNSBil ile tanıdınız. Yıllarca sizin için DNS sorguladık, size lazım olur diye geçmiş kayıtları sakladık. Belki ihtiyacınız olur diye bugün 10 milyonun üzerinde kayıt geçmişini veritabanımızda saklıyoruz. Hergün binlerce alan adı sorgulayarak size en hızlı şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz.

0
Kayıt

ideCDN

İhtiyacınız olan lokasyonlardan, büyüyebilen veri ağları sağlıyoruz. 90 Gbit/sn veri trafiği kapasitemiz ile verilerinizi en yakın lokasyonlardan ziyaretçileriniz ile buluşturuyoruz. Detaylı bilgi için; ideCDN

Neden Siz?

Sizleri dinledik, sorunlarınızı çok iyi biliyoruz. Siz, tekrarını yaşamadan tüm problemlerinizi çözmek için uğraşıyoruz. Bunu yaparken hiçbir şey bilmiyormuş gibi her gün yeniden sizlerle öğreniyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?

Başarılı Bir Hizmetin Adımları

Anlıyoruz

Projeleriniz için ihtiyaçlarınızı, size en uygun çözümü sunabilmek için uzman gözü ile değerlendiriyoruz.

Çalışıyoruz

Projelerinizin durumunu, ihtiyaçlarınızı, öngörülen büyüme oranlarınızı değerlendirirken, minimum maliyetlerle en performanslı çözümleri sunmak için hiç durmadan çalışıyoruz.

Sunuyoruz

Başlangıç itibariyle her adımı size detaylı olarak rapor halinde sunuyoruz.

Takip Ediyoruz

Dışarıdan bir göz ile her zaman takipteyiz! Sürekliliğinizi sağlamak için 7 gün 24 saat hiç durmadan takip ediyoruz.

Geliştiriyoruz

Zaman içerisinde oluşan ve ileriye dönük oluşabilecek riskleri, orta ve uzun vadeli ihtiyaçlarınızı analiz ederek teknoloji kullanımımızı geliştiriyoruz.