İade Koşulları

Bu metin, idebil Ürün İade ve değişim koşullarını içermektedir.

İade Politikası

idebil.com üzerinden satın alınan ürünlerin iade ve değişim koşulları, ürünün nihai sahibi ile elektronik ortamda gerçekleştirilen sözleşmeler uyarınca aşağıdaki şart ve usullere bağlamıştır.

Ürün İade Koşulları

Hizmetin oluşturulmamış, sunulmamış olması ile ürün sahibi tarafından 14 takvim günü içerisinde iade/değişim talebi iletilmiş olması durumunda iade süreci işler.

İade Talep Edilemeyecek Ürünler

Domain ( alan adı )
Danışmanlık Hizmetleri
Ücretsiz hizmet ve ürünler
Kampanyalı ürünler
için iade söz konusu değildir.

İade Usulü

İade taleplerinin, ürünün sahibi tarafından idebil web sayfasında yer alan hizmet detayından yapılması gerekmektedir.

idebil Yukarıda belirtilen şartlara uygun iade taleplerini 7 iş günü içerisinde işleme alır. İade edilecek tutardan geri iadesi mümkün olmayan teknik destek, banka komisyonu, idebil tarafından belirlenen operasyon bedeli düşülür. Kalan tutar müşteri talebi doğrultusunda diğer alışverişlerde kullanılmak üzere kredi (bakiye) olarak ya da nakit olarak iade edilir.

İade Para Birimi

idebil rün ve hizmetlerini hangi para biriminden satışa sunuyor olursa olsun, iade işlemlerinde satın alma anında tahsil ettiği TRL (Türk Lirası) tutar üzerinden işlem yapacaktır.

İade Reddi

idebil İade Koşullarına uymayan talepleri reddetme hakkına sahiptir.

İş bu iade koşulları idebil ile ürün/hizmet satın alan tüketici arasında bağlayıcılık arz etmekte olup, ürün ve hizmet satın alan herkes bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.